SZC logo

Szerencsi Szakképzési Centrum

OM kód: 203055/011 | 3980. Sátoraljaújhely Deák utca 10.

Intézmény logo

Szerencsi SZC Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium

HírekKözérdekű adatokTeamsKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. ápr. 30.


Titkárság

  Kossuthosok a dobogón!

  Kossuthosok a dobogón Örömmel számolunk be róla, hogy iskolánk 9. A osztályának turisztika ágazatán tanuló Bukó Pamela Kármen, Nagy Zsófia Gréta, Németh Dorina, Séra Zsófia, a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegye Önkormányzata által meghirdetett „Vármegyei Értékőrzők” vetélkedő-sorozaton 2. helyezést értek el.

  Kossuthosok a dobogón!

  Kossuthosok a dobogón 🥈

  Örömmel számolunk be róla, hogy iskolánk 9. A osztályának turisztika ágazatán tanuló Bukó Pamela Kármen, Nagy Zsófia Gréta, Németh Dorina, Séra Zsófia, a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegye Önkormányzata által meghirdetett „Vármegyei Értékőrzők” vetélkedő-sorozaton 2. helyezést értek el.

  A döntő megmérettetés előtt csapatunk meghívást kapott az Edelényi Kastélyszigetre, ahol interaktív program keretében „értéktúrán” vehettünk részt.

  A Zempléni Értékőrzők csapata több online és kreatív feladatmegoldás után a megye több mint 84 iskolája közül került be a vármegyei döntőbe, ahol szép és kiegyensúlyozott eredménnyel versenyezve érte el a 2. helyezést.

  Felkészítő tanáruk: Vigyikán Edina tanárnő volt.

  Eredményükhöz szeretettel gratulálunk!

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  A szakmában kiváló eredményt elért végzős tanulók elismerése

  A szakmában kiváló eredményt elért végzős tanulók elismerése

  A szakmában kiváló eredményt elért végzős diákokat köszöntötték a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara miskolci székházában június 14-én

  2024. jún. 20.


  Titkárság

  Az év oktatója

  Az év oktatója

  A Szerencsi Szakképzési Centrum minden tanévben jutalmazza az év oktatóját.

  2024. jún. 13.


  Titkárság

  Tehetséges diákok és oktatóik elismerése

  Tehetséges diákok és oktatóik elismerése

  2024.június 13-án a Szerencsi Szakképzési Centrum egy ünnepség keretében díjazta azon diákjainkat és felkészítő tanáraikat, akik ebben a tanévben kiemelkedő versenyeredményeikkel, országos sikerekkel öregbítették iskolánk hírnevét. Köszönjük a SZSZ Centrumnak, hogy minden évben elismeri az intézményeiben folyó szakmai munkát!

  2024. jún. 13.


  Titkárság


  Partnereink

  SZC logo

  Szerencsi Szakképzési Centrum


  Szerencsi SZC Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium

  3980. Sátoraljaújhely Deák utca 10.

  Telefon: +36 47 321-322

  E-mail: kossuth@szerencsiszc.hu

  OM azonosító: 203055/011


  2024Szerencsi SZC Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium